Okunma

Wasteland 2 Projesi de Mutlu Sona Ulaştı


16 Mart 2012 Cuma 08:00
Wasteland 2 Projesi de Mutlu Sona Ulaştı

İnternet üzerinden kullanıcıların projeleri için para topladığı Kickstarter ile ilgili bir süredir haberler yapıyoruz. Daha önce Double Fine’ın yeni bir oyunu için proje başlattığını ve 24 saat gibi bir sürede 1 milyon doları geçtiğini belirtmiştik. Ardından ise Double Fine’ın projesinin 3.3 milyon dolar ile sona erdiğini ve Wasteland 2 oyunu için ilham kaynağı olduğunu da sizlere aktarmıştık.

İşte ikinci oyun projesi olan Wasteland 2 de mutlu sona ulaştı. Henüz projenin bitmesine çok uzun zaman var ancak hedeflenen 900 bin dolara şimdiden ulaşıldı. Bu da artık bundan sonra paranın projeye aktarılacağı anlamına geliyor. Wasteland belki 24 saatten biraz daha uzun bir sürede 1 milyon dolara ulaştı ancak önünde daha 30 gün süre olması 3 milyon dolar civarında para toplayabileceği anlamına geliyor.

Belki de Double Fine ve Wasteland projeleri, eski oyunları yapmak için kara kara düşünen yapımcılara büyük bir umut olur ve projelerini tekrardan raflarından masalarına koyarlar. Heyecanla Kickstarter’ı takip ediyoruz.

:: Wasteland 2’yi bekliyor musunuz?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Wasteland 2 Projesi de Mutlu Sona Ulaştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wasteland 2 Projesi de Mutlu Sona Ulaştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wasteland 2 Projesi de Mutlu Sona Ulaştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "