Okunma

WD’den 1TB’lık My Passport AV- TV


19 Mart 2014 Çarşamba 19:46
WD’den 1TB’lık My Passport AV- TV

Bir Western Dijital şirketi ve bağlantılı yaşam depolama çözümleri konusunda önde gelen bir şirket olan WD, depolama işlemini kolaylaştırmak ve USB’den kaydetme özelliği ile televizyona bağlayarak yüzlerce saat TV eğlencesi yaşatmak için tasarlanan, yüksek performanslı, kompakt medya sürücüsü My Passport AV-TV’yi piyasaya sürdü. My Passport AV– TV daha rahat kurulum için tak- çalıştır kolaylığı sunuyor.

500 GB ile 1 TB’lık iki kapasiteyle gelen My Passport AV– TV yüksek hızda hata onarım kabiliyeti ve sürekli akış komut destekli, hatasız kaydetme ve kaydedilen içeriğin düzgün oynatımını sağlayan AV uygulamaları için düzenlendi. Ayrıca, My Passport AV- TV daha az güç kullanarak elektronik cihazlarla dolu bir ev eğlence merkezinde bile soğuk kalabiliyor.

Çok yönlülük

Sürücünün yüksek hızlı USB 3.0 bağlantısı, My Passport AV– TV’lerini ikili tuner’i olan televizyonlara bağlayan kullanıcılar için, çoklu HD akışları olan cihazlara depolama yapmayı kolaylaştırmak amacıyla, kayıt yapabilen televizyonlarda çalışıyor. Bu, müşterilere iki farklı kanaldan aynı anda kayıt depolaması yapabilmeyi ya da önceden kaydedilmiş bir programı seyrederken, eş zamanlı olarak canlı bir programı kaydedebilmeyi sağlıyor.

İnce ve kompakt

İnce ve ultra kompakt tasarımlarıyla dikkat çeken My Passport AV- TV her bir eğlence merkezinin içerisine ya da yanına düzgünce yerleşebiliyor. Sürücü, içinden çıkan standardize TV bağlantı parçası kullanılarak televizyonun arkasına monte edilirken, masaüstü askısı kullanılarak dik bir şekilde masaüstüne de koyulabiliyor ya da hava akışını maksimuma çıkarmak ve ısıyı en aza indirmek için sürücünün yanına yatay bir şekilde yerleştirilebiliyor.

Uyumluluk ve Uygunluk

En son çıkan uyumlu kaydedilebilir TV takımları ve AV cihazları için
buraya
tıklayabilirsiniz. My Passport AV- TV büyük tüketici elektronik satıcılarında ve
distribütörlerinde olduğu gibi online olarak da buraya tıklanılarak satın alınabiliyor.

Jim Welsh’den açıklama

“TV tutkunları programlarını kendilerine en uygun zamanda izlemek isterler, ” diyen WD Markalı Ürünler ve Dünya Geneli Satış Departmanı Başkan Yardımcısı Jim Welsh. “Zaman ayarlama, ayrıca global etkinliklerin popülerliği ve uluslar arası spor organizasyonları kaydedilebilir televizyonlara ve optimize edilmiş sürücülere olan tüketici talebini arttırıyor. Müşterilerimiz hızlı ve güvenilir bir çözüm istiyor. Özellikle bu uygulama için tasarlanan, My Passport AV- TV’nin yüksek performansı, onların taleplerinin sonucudur ” diye sözlerine devam etti.

:: WD My Passport AV- TV hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WD’den 1TB’lık My Passport AV- TV konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WD’den 1TB’lık My Passport AV- TV ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WD’den 1TB’lık My Passport AV- TV ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "