Okunma

WD’den Yeni Harici Depolama Ürünleri


02 Mart 2010 Salı 15:00
WD’den Yeni Harici Depolama Ürünleri

Harici depolama ürünleriyle tanınan WD (NYSE: WDC) yeni ürünlerini tanıtmaya başladı. My Passport Studio  adlı ürün prizden çıksa bile hala cihazın arabirimini göstermeye devam eden FireWire 800 adlı panel teknolojisine sahip.

Otomatik yedekleme özelliği bulunuyor

Bu yeni depoloma ürünün  sürücüleri PC dışında Mac‘lerle de uyum gösteriyor. Ürünle birlikte standart olarak gelen,  WD SmartWare adlı yazılım ise bilgisayardaki önemli bilgileri otomatik olarak sürekli yedekliyor.

My Passport Studio 320 GB, 500 GB ve 640 GB kapasitelerle satışa sunuldu. Bu ve diğer WD ürünleriyle ilgili kapsamlı incelemeleri çok yakında sitemizde bulabileceksiniz.

:: Bilgisayarınızdaki önemli bilgilerinizi sık sık yedeklemeye dikkat ediyor musunuz?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WD’den Yeni Harici Depolama Ürünleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WD’den Yeni Harici Depolama Ürünleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WD’den Yeni Harici Depolama Ürünleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "