Okunma

WD’den Yeni My Passport Ultra Dikkat Çekiyor


03 Temmuz 2013 Çarşamba 07:55
WD’den Yeni My Passport Ultra Dikkat Çekiyor

WD, çok hızlı USB 3.0 bağlantı imkanı, yer kaplamayan ince tasarım ve dört renk seçeneğini bir araya getirerek mobil tüketicilere seyahat sırasında dijital içeriklerini korumanın en güvenli ve en kolay yolunu sunan My Passport Ultra ailesinin piyasaya çıktığını duyurdu.

500 GB, 1 TB ve 2 TB kapasitelerinden oluşan My Passport Ultra ailesi, Dropbox ile entegre edilmiş WD SmartWare Pro yedekleme yazılımı, donanım şifreleme özelliği ve sürücüye izinsiz erişimi önleyen parola koruması gibi ek özellikleri de kullanıcılara sunuyor.

WD’nin Markalı Ürünler ve Tüketici Elektroniği Grubu İcra Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Jim Welsh’in yaptığı açıklamaya göre, “WD’nin My Passport Ultra ürününde günümüzün aktif tüketicisinin nihai portatif dijital güvenliğini sağlayan USB 3.0, bir dizi renk ve kapasite ve My Passport portatif depolama sürücülerimizde bulunan en iyi yazılım ve donanım işlevleri vardır. WD’nin otomatik yedekleme ve parola koruması özelliği olan SmartWare Pro teknolojisini endüstrinin en hızlı arayüzlerinden birine ekleyen en geniş kapasiteli portatif sürücüler, tüketicilere kişisel dijital içeriklerinden gittikleri her yerde yararlanma, bunları paylaşma ve koruma kolaylığı ve rahatlığı sağlıyor.” dedi.

:: Taşınabilir disk çözümlerinde önem verdiğiniz şeyler neler?

 
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “WD’den Yeni My Passport Ultra Dikkat Çekiyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    eee sonra ne olmuş. Bir bilgi bir sunum yok dikkat çekiyorda ne oluyor?

  2. marancı dedi ki:

    Başarılı

" WD’den Yeni My Passport Ultra Dikkat Çekiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WD’den Yeni My Passport Ultra Dikkat Çekiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WD’den Yeni My Passport Ultra Dikkat Çekiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "