Okunma

Web 3.0 İstanbul’da Neler Oldu?


15 Kasım 2011 Salı 10:54
Web 3.0 İstanbul’da Neler Oldu?

Türkiye‘deki internet konulu organizasyon sayısının giderek artması, bilişim sektörü için umut veren bir gelişme. O etkinliklerden biri olan Web 3.0 İstanbul, eşsiz bir manzaraya sahip olan Sabancı Müzesi‘nde gerçekleşti.

Önemli markaların ve ülkemizdeki internet sektörüne yön veren kurumlarda çalışan kişilerin katılım sağladığı etkinlik, dijital pazarlama alanındaki küresel trendlerin yanı sıra  Türkiye‘deki mevcut durum hakkında önemli sunumların paylaşılmasına vesile oldu.

Kimler vardı?

Konuşmacılar arasında Avea Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mehmet İlker Koçak, Mey İçki Pazarlama Müdürü Zeliha Şener, Yıldız Holding Dijital Pazarlama Direktörü Nengül Anbarlılar gibi başarılı yöneticilerin olduğu etkinliğe katılım, üst düzeyde oldu.

Katılımcıların tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Özel röportajı izleyin

Web 3.0 İstanbul‘un sunuculuğunu yapan Fatoş Karahasan ile özel bir röportaj gerçekleştirdik. Dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren profesyoneller, uzman akademisyenler, öğrenciler ve dijital pazarlama iletişimine ilgi duyanların katıldığı organizasyon hakkında konuştuk.

:: Bu tür etkinliklerin ülkemizde yapılması konusunda ne düşünüyorsunuz?
Tıklayın, SDN Forum’da tartışalım.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Web 3.0 İstanbul’da Neler Oldu?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  iyi de siz dijital pazarlama ile ilgili konferans seminer vermişsiniz. hali hazırdaki web teknolojisinde bir yenilik yapmamışsınız ki ? adını web 3.0 koymuşsunuz….

 2. Troy dedi ki:

  Güncel codec’leri kullanın @topalsolucan

  Mesela bunu

 3. topalsolucan dedi ki:

  bazı röportaj videolarınızda sadece fon müziğini duyorum. başka hiç biri sitede yaşamıyorum bu sıkıntıyı. :S

 4. SDN Okuru dedi ki:

  sdn de gördügüm en güzel röportaj, tebrik ederim.

" Web 3.0 İstanbul’da Neler Oldu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Web 3.0 İstanbul’da Neler Oldu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Web 3.0 İstanbul’da Neler Oldu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "