Okunma

Web Sayfalarını Kenar Çubuğuna Taşıyın


21 Haziran 2009 Pazar 09:05
Web Sayfalarını Kenar Çubuğuna Taşıyın

Firefox’u yeniden başlatmaksızın eklenti yüklemeyi sağlayan ve sadece HTML, CSS ve Javascript bilgileriyle eklenti geliştirmeyi mümkün kılan Jetpack sayesinde işe yarar eklentiler çımaya devam ediyor. Any Webpage Slidebar da, birkaç satırlık kod ile neler yapılabileceğinin iyi bir örneği.

Nasıl Kullanılıyor?

Yanda görüntülemek istediğiniz web sitesinin adresini Any Webpage‘e girin ve piksel genişliğini belirleyin. Bir sonraki sayfada yapacağınız kurulum işleminin ardından, istediğiniz zaman mavi Jetpack tuşuna bastığınızda seçtiğiniz web sayfasını kenarda görüntüleyebilirsiniz.

:: Mozilla Jetpack’i Firefox’a ekleyin.

:: Any Webpage Slider’ı kullanmak için tıklayın.

:: Siz de bildiğiniz başarılı Jetpack eklentilerini forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Any Webpage Slider

 
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Web Sayfalarını Kenar Çubuğuna Taşıyın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Web Sayfalarını Kenar Çubuğuna Taşıyın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Web Sayfalarını Kenar Çubuğuna Taşıyın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "