Okunma

Web Sitesi İçin Teferruatla Uğraşmayın


10 Haziran 2014 Salı 06:00
Web Sitesi İçin Teferruatla Uğraşmayın

Kurumlar için hem bir dijital dünyadaki yüz hem de yasal zorunluluk haline gelen web sitesi uzunca bir süredir bireylerin de ihtiyacı haline gelmiş durumda. Hemen online sipariş almaya başlayarak kullanıcılara ürün ulaştırmak gibi karmaşık işlerden sadece iletişim bilgileri sunmaya kadar geniş bir yelpazede web sitesi açmak bir ihtiyaç.

Ayrıntılarla ve risklerle uğraşmadan…

InAjans tarafından sunulan Clouds Web hizmeti, pratik ve ayrıntılarla uğraşmanıza gerek kalmadan size bir web sitesi kurup birkaç dakikada yayına girme imkanı sunuyor. Teknik ayrıntılar ve güvenlik riskleriyle de uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Bu videoyu YouTube üzerinde izlemek için tıklayın

Clouds Web hizmetini nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız buradaki videomuzu izleyebilirsiniz.

ADVERTORIAL
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Web Sitesi İçin Teferruatla Uğraşmayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Web Sitesi İçin Teferruatla Uğraşmayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Web Sitesi İçin Teferruatla Uğraşmayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "