WEBIT 2012 Sona Erdi


12 Ekim 2012 Cuma 09:34
WEBIT 2012 Sona Erdi

Dijital, teknoloji ve girişimci ekosistemine ilişkin dünyanın tek global etkinliği Webit 2012, 180’in üzerinde konuşmacı ve 72 ülkeden rekor seviyedeki yaklaşık 6,000 katılımcı ile İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti. Kongre, yaklaşık 30 milyar Euro’yu aşkın bir yatırım portföyünü temsil eden ve yeni fikirlerin yanı sıra yeni ticari olanakları keşfetmek isteyen Girişim Sermayesi Fonu sahiplerini ve yatırımcıları genç girişimcilerle buluşturdu.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Binali Yıldırım ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Sayın Dr. Tayfun Acarer’in konuşmacı olarak katıldığı açılış töreni ile başlayan Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesinin gelişmekte olan dijital, teknoloji ve girişimcilik ekosisteminin küresel çapta tek etkinliği Webit Kongresi (www.WebitExpo.com) 10-11 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti.

Kongre, 2 gün boyunca sektörde şimdiye dek görülmemiş sayıda konuşmacının katıldığı birbirine paralel 7 konferans ve 100 saatten fazla konferans programı ile e-ticaretin yanı sıra mobil pazarlama, telekomünikasyon, girişimcilik, teknoloji, uygulama geliştirme, sosyal medya, e-pazarlama ve reklamcılık gibi birçok önemli alana odaklandı.

Webit 2012, dünyanın her yerinden yaklaşık 30 milyar Euro’yu aşkın bir yatırım portföyünü temsil eden Girişim Sermayesi Fonu sahiplerini ve yatırımcıları ağırlaması açısından benzersiz bir kongre oldu. Söz konusu yatırımcıların Webit Kongresi’ne katılımı, Türk girişimci ekosistemi ve yeni fikirlerini başarılı bir iş modeline dönüştürmek üzere yatırımcı arayan şirketler için büyük bir fırsat oluşturdu.

Webit 2012 bu yıl dijital, telekomünikasyon ve inovasyon alanlarındaki öncüleri, yatırımcıları, girişimcileri, hükümet temsilcilerini ve Google, Facebook, PayPal, Adobe, Yandex, IBM gibi dünya devlerinin üst düzey temsilcilerini ağırladı.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" WEBIT 2012 Sona Erdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WEBIT 2012 Sona Erdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WEBIT 2012 Sona Erdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  2. 2 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  3. 3 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  4. 4 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  5. 5 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  6. 6 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
  7. 7 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  8. 8 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  9. 9 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  10. 10 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor