Okunma

Webit Kongresi Gerçekleşti


09 Kasım 2013 Cumartesi 10:21
Webit Kongresi Gerçekleşti

Webit Kongresi ve Kurucusu Plamen Russev, 6 Kasım 2013’te yaptığı açılış konuşmasında Webit 2013 ile ilgili olarak şunları söyledi: “Bugün İstanbul harika! Global Webit 2013 etkinliğinde dünyanın en başarılı ve yetenekli insanlarını ağırlıyoruz.

Dünyanın dört bir yanından gelen dijital pazarlama ve teknoloji ekosistemleri, yatırımcılar, girişimciler ile ölçeklenebilir startup şirketler 2 gün süreli forumda birbiriyle temasa geçerek iş bağlantıları kuracaklar.” Plamen aynı zamanda Kongre’yi destekleyerek bu organizasyonun gerçekleşmesine katkıda bulunan çok sayıdaki sponsora, stant açan şirketlere ve iş ortaklarına da teşekkür etti.

Webit Kongresi hakkında görüş bildiren üst düzey yöneticilerden Google Pazarlama Genel Müdürü Ben Barrocas, “Webit büyük çaplı ve benzersiz içeriğe sahip bir organizasyon” derken; Adobe Başkan Yardımcısı Aseem Chadra da, “Webit’in dijital dünyanın Birleşmiş Milletleri” olduğunu söyledi.

Yandex Ürün Pazarlama Direktörü Andrey Sebrant ise “Webit’in son 5 yılda dünyanın en heyecan verici ve önemli sektörel etkinliklerinden birine dönüştüğünü” belirtti.

“Webit’in İstanbul’u global dijital sektörün en önemli merkezlerinden biri haline getireceği ve genç yetenekler, girişimciler, fikirler ve sermaye yatırımcıları için bir çekim noktasına dönüştüreceği” ifadeleriyse, dünyanın dört bir yanından gelen binlerce katılımcı tarafından Kongre’de en çok tekrarlanan cümle olarak kayıtlara geçti.

Stant açan 50’den fazla firma, dünya çapında 250 üst düzey konuşmacı, 300 saygın basın mensubu ve 8000’den fazla katılımcı ile Global Webit Kongresi dijital dünya ve teknoloji sektörünün en büyük ve en popüler etkinliklerinden biri olmayı başarmış bulunuyor.

:: Webit kongresine katıldınız mı?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Webit Kongresi Gerçekleşti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Webit Kongresi Gerçekleşti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Webit Kongresi Gerçekleşti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "