Okunma

Webrazzi E-Ticaret 15 Programı Belli Oldu!


16 Şubat 2015 Pazartesi 05:00
Webrazzi E-Ticaret 15 Programı Belli Oldu!

E-ticaret sektörünün önemli isimlerinin sahneye çıkacağı etkinlikte mobil ticaretten, e-ticaret girişimciliğine, e-ticarette sağlıklı büyümeden, e-posta pazarlamasının inceliklerine kadar çok önemli konular konuşulacak.

Sizlerle daha önce paylaştığımız Facebook workshop’larının da yer aldığı programda, e-ticaret profesyonelleri için Facebook kullanımı ve araçları bu oturumlarda ele alınacak.

Webrazzi E-Ticaret’15‘e dilerseniz hemen şimdi kayıt olabilirsiniz. Ayrıca Webrazzi E-Ticaret’15’le beraber Webrazzi’nin 2015’te düzenleyeceği tüm etkinliklere katılım hakkı sunan Webrazzi VIP Pass‘i de değerlendirebilirsiniz.

:: Webrazzi’nin düzenleyeceği etkinlik hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Webrazzi E-Ticaret 15 Programı Belli Oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Webrazzi E-Ticaret 15 Programı Belli Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Webrazzi E-Ticaret 15 Programı Belli Oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "