Okunma

Webrazzi konferans takvimi belli oldu


20 Aralık 2016 Salı 08:30
Webrazzi konferans takvimi belli oldu

Bu yıl sekizinci kez yapılacak Webrazzi Summit 2017, Ekim 2017’de gerçekleşecek. Ayrıca Webrazzi’nin ilk kez düzenleyeceği Webrazzi İnovasyon 2017 ise Mayıs ayında yapılacak.

Yine Webrazzi’de bir ilk olacak yazılım konusundaki büyük çaplı bir etkinlik de Webrazzi Developer 2017 ile Kasım ayında gerçekleşecek.

Webrazzi E-Ticaret 2017 Şubat’ta, Webrazzi Dijital 2017 Mart’ta, Webrazzi Mobil 2017 Nisan’da ve Webrazzi Fintech 2017 ise Aralık’ta katılımcılarla buluşacak.

Webrazzi 2017 Konferansları liste halinde şöyle:

Şubat: Webrazzi E-Ticaret 2017
Mart: Webrazzi Dijital 2017
Nisan: Webrazzi Mobil 2017
Mayıs: Webrazzi İnovasyon 2017
Ekim: Webrazzi Summit 2017
Kasım: Webrazzi Developer 2017
Aralık: Webrazzi Fintech 2017

Türkiye’nin en etkili internet konferansı olarak anılan Webrazzi Summit, bu sene de Webrazzi Arena ve Startup Lounge gibi farklı bölümlere sahip olacak ve önemli konuşmacılar Webrazzi Summit sırasında sahnede yer alacak.

Bu sene ilk kez düzenlenecek Webrazzi İnovasyon 2017 ise geleceğin teknolojilerine ev sahipliği yapacak. AI, VR, IoT, akıllı (yoksa ‘sürücüsüz’ mü demeliydik) otomobiller ve yapay zeka gibi çok sayıda konu başlığı ele alınacak.

Yine ilk kez düzenlenecek Webrazzi Developer 2017’de ise tüm yazılım sektörünü bir araya gelecek. Bu önemli etkinlikte,  web ve mobil platformlarda yazılım, yazılım metodolojileri, kurumsal yazılımlar, bulut servisleri ve yazılım testi gibi konuları, Türkiye ve yakın coğrafyanın söz sahibi isimleri bir araya gelerek konuşacak.

Diğer yandan Webrazzi E-Ticaret 2017, Webrazzi Dijital 2017, Webrazzi Mobil 2017 ve Webrazzi Fintech 2017 de (eski adıyla Finansal Servisler) yine tüm ekosistemi bir araya getirecek. 

:: Konferanslara katılmayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Webrazzi konferans takvimi belli oldu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İncir gübi dolandırıcı siteleri tanıtır anca webrazzi.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Madem ülkemizin etkinligi neden ingilizce nedir bu özenti.

" Webrazzi konferans takvimi belli oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Webrazzi konferans takvimi belli oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Webrazzi konferans takvimi belli oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "