Okunma

Webrazzi Summit 2013 Yaklaşıyor


20 Eylül 2013 Cuma 13:16
Webrazzi Summit 2013 Yaklaşıyor

İnternet konferansı Webrazzi Summit internet gurularını buluşturmaya hazırlanıyor. Yandex CEO’su Arkady Volozh ile Doğan Online ve Doğan Gazetecilik Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner’in de konuşma yapacağı Webrazzi Summit’te Facebook Türkiye ekibi de Facebook’un pazarlama sırlarını katılımcılar ile paylaşacak.


Konuşmacılardan Alexia Tsotsis

Swissotel Bosphorus’ta 25 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilecek Webrazzi Summit, küresel internet dünyasının önde gelen isimleriyle Türkiye’nin önde gelen dijital pazarlama uzmanlarını bir araya getiriyor.

Dijitalin beyaz perdesinin vazgeçilmezi videolarda yeni trendleri paylaşacak olan Nokta A.Ş. CEO’su Tümay Asena’nın ardından Turkcell Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler sözü alacak.

Önde gelen uluslararası araştırma kuruluşu Forrester Research Başkan Yardımcısı Peter Burris ise müşteri içeriklerine değinerek, CIO’lara yönelik araştırmalardan örnekler sunacak.

Türkiye’de online reklam pazarının irdeleneceği, dijital pazarlamanın önde gelen isimlerinin girişimcilere tavsiyeler vereceği Webrazzi Summit’te Foursquare Avrupa’dan Sorumlu Yönetici Direktörü Omid Ashtari de ilk kez geldiği Türkiye’de Webrazzi Summit izleyicileri ile buluşacak.

Facebook ekibinden online pazarlama sırları

Facebook Türkiye ekibinden Fırat Dirik ve Serhat Bölükçü’nün yanı sıra Facebook’un Türkiye’nin de dahil olduğu bölgeden Sorumlu Müdürü Chris Small, Facebook’ta en iyi pazarlama yöntemlerini paylaşacak.

İnternet girişimlerine yatırım yapan 500 Startups Kurucu Ortağı Dave McClure de girişimciliğin püf noktalarını anlatacağı sunumunun ardından TechCrunch Editörü Alexia Tsotsis ile başlangıç aşamasındaki girişimlerde medyanın rolünü konuşacak.

İnternet pazarında yeni fırsatlar

Türkiye internet pazarı için yeni fırsat alanlarının da konuşulacağı Webrazzi Summit’te, moderatörlüğünü Webrazzi Kurucusu Arda Kutsal’ın yapacağı oturumda, Markafoni’nin CEO’su Sina Afra, Team Europe’un Kurucu Ortağı Lukasz Gadowski, Aslanoba Capital Kurucu Ortağı Hasan Aslanoba bir araya gelecek.

:: Webrazzi Summit 2013’e katılacak mısınız?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Webrazzi Summit 2013 Yaklaşıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    1 kereliğinede olsa bizim otele gelmemeleri sevindirici.

" Webrazzi Summit 2013 Yaklaşıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Webrazzi Summit 2013 Yaklaşıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Webrazzi Summit 2013 Yaklaşıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "