Okunma

Webrazzi Summit İçin Geri Sayım Başladı


05 Eylül 2013 Perşembe 10:42
Webrazzi Summit İçin Geri Sayım Başladı

Geçen yıl yaklaşık 1200 kişinin katıldığı, 500’i aşkın şirketten üst düzey yönetici ve konuşmacının katıldığı Webrazzi Summit, 25 Eylül Çarşamba günü gerçekleştiriliyor.

Gün boyu sürecek oturumlarda, başta internet, dijital pazarlama, sosyal medya, e-ticaret, girişimler, mobil uygulamalar, online oyunlar olmak üzere birbirinden ilginç birçok konu ele alınacak.

Techcrunch Co-Editorü Alexia Tsotsis

İnternet girişimcileri, melek yatırımcılar, yazılımcılar, internet profesyonelleri ve seçkin uluslararası konuşmacıların buluşma noktası olan Webrazzi Summit 2013’te 500 Startups Kurucusu Dave McClure, Foursquare’in Avrupa’dan Sorumlu Direktörü Omid Ashtari, Crytek Kurucusu Avni Yerli, Blippar CEO’su Amberish Mitra, Forrester Vice President Peter Burris,

Techcrunch Co-Editorü Alexia Tsotsis, Bigdoor CMO’su Joanna Lord, Team Europe’un Kurucu Ortağı Lukasz Gadowski, Crazy Egg ve KISSmetrics Kurucu Ortağı Neil Patel ve daha pek çok isim dijital dünyanın takipçileri ile bir araya gelecek.

:: Webrazzi Summit’e katılacak mısınız?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Webrazzi Summit İçin Geri Sayım Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Webrazzi Summit İçin Geri Sayım Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Webrazzi Summit İçin Geri Sayım Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "