Okunma

Adresi Yazarak Ekran Görüntüsü Alın


07 Şubat 2009 Cumartesi 09:49
Adresi Yazarak Ekran Görüntüsü Alın

Ufak ve kullanışlı bir program olan WebShot’ı başlattığınızda karşınıza çıkan adres satırına görüntüsünü almak istediğiniz internet sitesinin adresini yazmakla işe başlıyorsunuz. Bu resmin bilgisayarınızda kayıt olacağı yeri, boyutlarını, biçimini ve kalitesini belirledikten sonra son olarak Start butonuna basıyorsunuz. Kısa bir bekleme süresinden sonra istediğiniz ekran görüntüsü belirttiğiniz konumda sizi bekliyor oluyor. Yazılımın en güzel özelliği ise sadece internet tarayıcınızdan görünen kısmı değil de sitenin tüm ana sayfasını tarayıcınızda görünmeyen kısımlarıyla birlikte kaydetmesi.

 


İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (588 KB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: WebShot
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Adresi Yazarak Ekran Görüntüsü Alın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adresi Yazarak Ekran Görüntüsü Alın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adresi Yazarak Ekran Görüntüsü Alın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "