Okunma

Mynet’i Ağlatacak mı?


22 Aralık 2008 Pazartesi 16:26
Mynet’i Ağlatacak mı?

Yerli internet şirketlerinden Turkticaret.net, 2 yeni proje ile çok yakında internet kullanıcılarının karşısına çıkacak. Bu projelerden ilki Web.tv alan adıyla yayına başlayacak olan video sitesi. Şu anda yayında olan video paylaşım sitelerinin yaptıkları işe ek olarak birkaç numara büyük işler de bu site üzerinden yürüyecek. Canlı yayın, video düzenleme, vs.. bu siteyi yayında ne zaman görebiliriz diye merak edenler için söyleyelim;  ilgili kişilerden aldığımız yanıtlara göre, yaklaşık 4-5 ay sonra Web.tv, çoklu dil desteği ile online olacak ve ortaya gerçek bir internet televizyonu çıkacak.

Diğer Proje!

Türkticaret.net imzasını taşıyan diğer proje ise Ok.net adresinde yayında olacak. Hem Web.tv hem de Ok.net için ciddi paralar ödeyen firmanın yeni projeler için yatırımları da bu derecede büyük. İçerik odaklı bir portal olarak planlanan ve son kullanıcıları, tüketicileri hedefleyen bir yapıya bürünecek olan Ok.net‘in yayında olma süresi ise Web.tv‘ye göre çok daha kısa.

 Bize ulaşan bilgiler, şimdilik bu şekilde. Gelişmeler olduğunda, aktarmaya devam edeceğiz.

:: Yeni adresleri tuttunuz mu? Tıklayın, forumda tartışalım.

Yazan: Hakkı Alkan
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mynet’i Ağlatacak mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mynet’i Ağlatacak mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mynet’i Ağlatacak mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "