Okunma

WhatsApp kullanıcılarını çok sevindirecek yenilik!


11 saat önce eklendi
WhatsApp kullanıcılarını çok sevindirecek yenilik!

WABetaInfo tarafından hazırlanan raporlara göre, Android kullanan WhatsApp kullanıcılarına yakında görüntülü grup sohbeti özelliği gelebilir. Whatsapp, ilk olarak Android kullanıcıları için ve ardından da iOS kullanıcıları için bu özelliği test edecek gibi görünüyor. WhatsApp görüntülü grup sohbeti nasıl kullanılacak?

WhatsApp görüntülü grup sohbeti özelliği ve 2.17.443 güncellemesi hakkında detaylar

Bu özellik, WhatsApp beta 2.17.437 güncellemesinde gizlenmiş olarak bulundu. Rapora göre, en fazla dört katılımcının (arayan dahil) bir grup görüşmesine izin veriliyor. Özellik 21 Haziran 2018 itibari ile kullanıcılara sunuldu. Öncelikli olarak özellik, WhatsApp beta test kullanıcılarına gelecek.

WhatsApp görüntülü grupÖzelliği kullanmak için ilk önce bir kişi ile görüntülü sohbet araması gerçekleştiriyorsunuz. Daha sonrada diğer iki kişiyi eklemek için yukarıda ok işareti ile gösterilen yere tıklayınız. WhatsApp görüntülü grup

Grup video görüşmelerinin yanı sıra, WhatsApp’a Facebook’un Messenger uygulamasındaki benzer çıkartmaları da gelebilir. Android için en yeni WhatsApp beta sürümü olan 2.18.32’ye yeni bir simge geldi ve gif simgesinin yanında görünüyor. Bu simge WhatsApp Stickers Packs Store olabilir.

whatsapp yeni özellik

Mağaza, öne çıkan ve benim bölümünden oluşmaktadır. Ayrıca kullanıcıların çıkartmalara göz atmasına, indirmesine, izlemesine ve silmesine yarıyor.

whatsapp yeni güncelleme

Bu güncellemerle birlikte yeni bir özellik de gelebilir.

::Bu güncellemeler hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarNurullah Akbıyık

Teknolojiyi çok seven Nurullah, boş vakitlerinde yabancı dizi ve film izlemeye bayılır. Ayrıca oyun delisidir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “WhatsApp kullanıcılarını çok sevindirecek yenilik!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Turkcell’in bip uygulaması zaten bu sistemi 1 yıldan uzun süredir kullanıcılarına aktif etti.

  2. Züreyfaa22 dedi ki:

    Güzel bi gelişme her geçen uygulamaya yeni şeyler gelmesi güzel operatörler ağlıyordur.

" WhatsApp kullanıcılarını çok sevindirecek yenilik! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WhatsApp kullanıcılarını çok sevindirecek yenilik! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WhatsApp kullanıcılarını çok sevindirecek yenilik! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "