Okunma

WhatsApp’ın yeni özelliği tüm kullanıcılara açıldı!


16 Mart 2018 Cuma 11:30
WhatsApp’ın yeni özelliği tüm kullanıcılara açıldı!

Geçtiğimiz günlerde WhatsApp,  beta programında, grup sohbeti için yeni bir güncelleme yayınlamıştı. Beta programına gelen bu güncelleme sayesinde kullanıcılar, artık gruplara açıklama yazısı ekleyebiliyorlardı. WhatsApp grup sohbeti özelliği, şimdi de tüm iOS ve Android kullanıcıları için erişilebilir hale geldi.

WhatsApp grup sohbeti özelliği güncellemesi detayları

WhatsApp, Şubat ayında Android beta için grup açıklamasını kullanıcılara sunmuştu. Güncellemeden kısa bir zaman sonra, bu özelliği iOS için de kullanıma açmıştı. Yeni gelen özellik, WhatsApp’ı 2.18.31’e güncellemiş olan kullanıcılar tarafından kullanılabilir durumda.

whatsapp grup sohbeti

Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte, herkes bu özelliği kullanılabilir hale gelecek. Android sürümü için grup açıklaması, 2.18.79 sürümüne sahip WhatsApp kullanıcılarına sunulduğu söyleniyor.

whatsapp grup sohbeti açıklaması

Öte yandan, Android için WhatsApp beta sürümü, ses kaydı özelliğini de geliştirmeye devam ediyor. Şirket, önceki beta sürümünde bulunan, kilitli ses kaydı özelliği üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırmış durumda.

::WhatsApp grubunuzun adı nedir?
yazarNurullah Akbıyık

Teknolojiyi çok seven Nurullah, boş vakitlerinde yabancı dizi ve film izlemeye bayılır. Ayrıca oyun delisidir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WhatsApp’ın yeni özelliği tüm kullanıcılara açıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WhatsApp’ın yeni özelliği tüm kullanıcılara açıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WhatsApp’ın yeni özelliği tüm kullanıcılara açıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "