Okunma

WhatsApp günlüğü: Gelecek yeni özellikler!


13 Eylül 2019 Cuma 17:00
WhatsApp günlüğü: Gelecek yeni özellikler!

WhatApp 2 milyara dayanan kullanıcı sayısıyla en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması diyebiliriz. Bu kadar çok sevilmesinde şüphesiz sunduğu yararlı özelliklerin yanında kolay kullanımı ve geliştirilen arayüzü de yer alıyor. Yeni WhatsApp özellikleri de her geçen gün daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

WhatsApp için gelecek yeni özellikleri hepimiz merak ediyoruz. Platform kullanıcı dostu olabilmek adına kendini yenilemeyi sürdürüyor. Biz de bu yazımızda yeni WhatsApp özellikleri neler olacak sorusuna yanıt veriyoruz.

WhatsApp yeni özellikler ile karanlık moda kavuşacak mı?

Öncelikle birçok uygulamanın geçtiği karanlık mod özelliğinden bahsedelim. Bu özelliğin WhatsApp web sürümü için geleceği konuşuluyordu. Şimdi ise ilk beklentimiz elbette bu özelliğin mobil versiyona da uğraması. Resmi bir açıklama olmasa da bu özelliğin yakın zamanda platforma geleceği düşünülüyor.

Bildirimler üzerinden sesli mesajları dinleyebilmek

whatsapp yeni ozelikler

WhatsApp’ın iOS sürümünde beklenen bu özelliğin oldukça yararlı olacağını düşünüyoruz. Bu özelliğin ilk güncelleme ile geleceğini söyleyebiliriz çünkü yakın zaman önce bu özelliğin denendiği ortaya çıkmıştı.

iPhone kullanıcılarının gönderilen sesli mesajları bildirimler üzerinden dinleyebilmesini sağlayacak bu özellik, mesajın içine girmeden sadece ses kaydını dinlemeye olanak sağlıyor.

Çoklu platform desteği

Whatsapp nihayet sohbet penceresini aynı anda birden fazla platformda kullanmayı planlıyor. WhatsAapp bu özelliği kullanıcılara sunduğunda, aynı anda birkaç platformda tek bir WhatAapp hesabını kullanabileceğiz.

Ayrıca belirtmekte fayda var ki bu özellik ile Whatsapp’ı kullandığımız önceki cihazdan çıkış yapmak zorunda kalmayacağız.

Popüler Boomerang videoları oluşturma

whatsapp yeni ozelikler

Ağustos ayının başında Instagram’da oldukça popüler olan Boomerang videolarının popüler mesajlaşma uygulamasına da geleceği iddiaları ortaya atılmıştı. Hatta konuya dair kısa bir video dahi çekilmişti. Şimdi ise bu özelliğin gelmesi için WhatsApp’ın bir süredir uğraştığı söyleniyor.

Yukarıda saydığımız özelliklerin geleceğini tahmin ediyoruz çünkü WhatsApp zaten bu özellikler için ilk adımları attı.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “WhatsApp günlüğü: Gelecek yeni özellikler!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Halen telegram diyor ya. Telegram kullanan kimse yok, o yüzden herkes WhatsApp kullanıyor diyoruz, yok yine her yerde başlıyor telegram muhabbbeti yapmaya

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Bu özellikleri yıllardır kullanıyorum hatta daha fazlasını telegram messenger da hatta yeni sunduğu zaman ayarlı mesaj gönderme özelliği müthiş bir özellik.

  3. Anonim dedi ki:

    yeni özelliği bıraksınlar da artık şu çağ dışı arayüzü yenilesinler

" WhatsApp günlüğü: Gelecek yeni özellikler! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WhatsApp günlüğü: Gelecek yeni özellikler! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WhatsApp günlüğü: Gelecek yeni özellikler! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "