Okunma

WhatsApp iletilmiş mesaj özelliği için hazırlanıyor!


02 Mart 2018 Cuma 17:30
WhatsApp iletilmiş mesaj özelliği için hazırlanıyor!

Her gün milyarlarca mesajın gönderilmesi için kullanılan WhatsApp, en büyük problemi olan spam karşıtı iletilmiş mesaj özelliğini devreye sokmak üzere çalışıyor. Peki, WhatsApp iletilmiş mesaj özelliği nasıl çalışacak?

WhatsApp iletilmiş mesaj özelliği ile spam sorununu aşmak istiyor!

WhatsApp test aşamasındaki özelliğiyle alıcının, gelen mesajın gönderici tarafından kendisine farklı bir sohbet, grup ya da aynı sohbetten iletildiğinden haberdar olmasını sağlayacak.

WhatsApp iletilmiş mesaj

Yenilik ilk olarak v2.18.67 sürüm numaralı Android betasında fark edildi. İletilmiş mesaj tüm kullanıcılara şu an için varsayılan olarak kapalı ya da gizli durumda. Bu özelliğe ek olarak, yine yakın zamanda Windows Phone beta sürümlerinde keşfedilen Çıkartmalar özelliği de şimdilik kullanıcıların kullanımına kapalı.

Son haftalarda WhatsApp platformuna yeni özellikler eklemeye ve bazı özellikleri de test etmeye oldukça yoğunlaşmış durumda. Hindistanlı bazı kullanıcılara sunulan UPI ödemeleri, Grup Bilgileri, WhatsApp Business, mesaj silme ve dahası son dönemde adı geçen özelliklere örnek olarak verilebilir.

:: WhatsApp uygulamasının yeniliklerinden memnun musunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “WhatsApp iletilmiş mesaj özelliği için hazırlanıyor!”

  1. Bluedeep dedi ki:

    Erkek arkadaşım benim 1 sene önceki whatsapp mesajlarımı bir şekilde bulmuş ve okuyor bunu nasıl yapabilir?

" WhatsApp iletilmiş mesaj özelliği için hazırlanıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WhatsApp iletilmiş mesaj özelliği için hazırlanıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WhatsApp iletilmiş mesaj özelliği için hazırlanıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "