WhatsApp, sesli mesajlar için yeni bir araç geliştiriyor


03 Mayıs 2021 Pazartesi 17:20
ABONE OL
WhatsApp, sesli mesajlar için yeni bir araç geliştiriyor

Beta test kullanıcıları için sesli mesajları dinlemek için farklı oynatma hızlarının kullanılmasına izin veren WhatsApp, özelliği etkinleştirdikten sonra, şimdi sesli mesajlar için başka bir özellik geliştirmeye başladı. WhatsApp sesli mesajları gözden geçirmeye izin veren yeni bir özellik geliştiriyor. Bu özellik sayesinde artık sesli mesajları göndermeden önce dinleyebileceksiniz.

Sesli mesajları gözden geçirmek kolaylaşıyor

WhatsApp zaten sesli mesajları incelemek için benzer bir özelliğe sahipti. Ancak özelliği etkinleştirmenin yolu çok zahmetliydi. Şu anda geliştirilmekte olan yeni özellik ile sesli mesajı dinlemek için kolayca dokunabileceğiniz yeni bir “Gözden Geçir” düğmesi eklenecek.

Video’da görüldüğü gibi “Gözden Geçir” düğmesine dokunduktan sonra, daha önce kaydettiğiniz sesli mesajı dinleyebilecek ve silmek veya göndermek isteyip istemediğinize karar verebileceksiniz. Bu özelliğin şu an için geliştirilme aşamasında olduğunu belirtelim.

WhatsApp ve Hindistan yeniden karşı karşıya

Hindistan hükümeti büyüyen Covid-19 krizi sonrası ABD merkezli sosyal medya platformları üzerinde baskı kurmaya devam ediyor. WhatsApp’ta Hindistan’ın bu sansürleme politikasından payını aldı. Platform daha önce de kişisel verilerin paylaşımı politikası yüzünden Hindistan hükümetiyle karşı karşıya geldi. Şimdi ise WhatsApp uçtan uca şifreleme koruması tehlike altında.
yazarHasan Karaüzüm

1999 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi’nde öğrenci. İlgi alanı olan bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor. SDN aracılığıyla tecrübesini paylaşmayı seviyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" WhatsApp, sesli mesajlar için yeni bir araç geliştiriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WhatsApp, sesli mesajlar için yeni bir araç geliştiriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WhatsApp, sesli mesajlar için yeni bir araç geliştiriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik! Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik!
  2. 2 Ofis için ON AIR tabelası yaptık Ofis için ON AIR tabelası yaptık
  3. 3 iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi? iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi?
  4. 4 Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme
  5. 5 WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak! WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak!
  6. 6 Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz? Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz?
  7. 7 Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit
  8. 8 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6
  9. 9 Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi? Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi?
  10. 10 SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video! SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video!