Okunma

WhatsApp Web için yeni özellik test ediliyor!


02 Ağustos 2018 Perşembe 11:40
WhatsApp Web için yeni özellik test ediliyor!

Geçtiğimiz günler içinde WhatsApp Web için önemli geliştirmeler test edilmeye başlandı. Bu güncelleme ile birlikte uygulama içerisinde yaşanan hataların birçoğu giderilirken, kullanıcıların oldukça hoşuna gidebilecek yeni özellikler de masaüstü sürüme ekleniyor. WhatsApp Web GIF paylaşma butonu aktif hale geliyor.

WhatsApp Web GIF özelliklerini geliştirmeye kararlı

WhatsApp Web şu anda karşı taraflara GIF yollamak isteyenler için, bunu alt menü şeklinde sunuyor. Sol altta bulunan ifade menüsüne girdiğinizde GIF seneçeğine tıklayabiliyorsunuz.

GIF butonunun yine yazı yazdığımız bölüme taşınması beklenirken, Stikers (emoji) butonunun WhatsApp Stikers Store‘a bağlanması sağlanacak. Bu yeniliklerin ne zaman WhatsApp Web için geçerli olacağı şimdilik bilinmiyor. Ama test aşamasına geçildiyse, kısa süre içerisinde bu özellikleri görebileceğimizi söyleyebiliriz.

WhatsApp okundu olarak işaretle ve yanıt özelliği nasıl kullanılacak?

Öncelikle Android için WhatsApp beta kullanıcılarına sunulan okundu olarak işaretle özelliğinden bahsedelim. 2.18.232 sürümünde yer alan özellik ile gelen tüm mesajları bildirim penceresi üzerinden okunmuş durumuna getirebileceksiniz.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WhatsApp Web için yeni özellik test ediliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WhatsApp Web için yeni özellik test ediliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WhatsApp Web için yeni özellik test ediliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "