Okunma

WiFi Ağlarını Tek Bir Merkezden Yönetin


03 Mart 2011 Perşembe 15:43
WiFi Ağlarını Tek Bir Merkezden Yönetin

Zyxel’in 5000 serisi kablosuz kontrol ünitesi, 240 erişim noktasına tek bir cihazdan ulaşmayı sağlayan profesyonel bir Wi-Fi çözümü.

NXC5200 WLAN kontrol ünitesi ve NWA5160N/NWA5560-N erişim noktalarından oluşan bu çözüm, özellikle çoklu erişim noktalarına ihtiyaç duyan işletmeler için büyük bir avantaj sağlıyor.

Zyxel WAP5606, HD Videoları Kablosuz Aktarıyor

Bu çözüm sayesinde, yüksek performanslı bir veri transferinin yanı sıra, 240 erişim noktasına anında müdahale edebiliyorsunuz. Şifre değiştirme, kullanıcı açma veya yazılım güncellemesi için sadece WLAN kontrol ünitesinden değişiklik yapmak yeterli.

Özellikle halka açık yerler ve kampüsler için etkili bir çözüm sunan NXC5200, sahip olduğu ZyWall Firewall özelliği sayesinde, güvenliği de elden bırakmıyor.  

Yüksek bir performans için kullanılan erişim noktaları, tek bir kutuda iki adet radyo alıcısına sahip olmaları ile ilgi çekiyor. Bu özellik sayesinde veri transfer hızı iki katına çıkabiliyor.

:: Zyxel’in bu çözümü hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “WiFi Ağlarını Tek Bir Merkezden Yönetin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    kaç kilo metre de aktarımı var

" WiFi Ağlarını Tek Bir Merkezden Yönetin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WiFi Ağlarını Tek Bir Merkezden Yönetin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WiFi Ağlarını Tek Bir Merkezden Yönetin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "