Okunma

Wii’de Bölge Ayrımına Son


01 Mart 2008 Cumartesi 22:00
Wii’de Bölge Ayrımına Son
Datel Freeloader ile Nintendo GameCube ve Wii oyunlarını alan sınırlaması olmadan, farklı bir bölgeden ithal edilmiş olsa bile oynayabiliyorsunuz. Bu ürün esasen daha önce Nintendo GameCube için üretilmiş; fakat yenilenmiş paket üzerinde Works With Wii ibaresi görünebiliyor. Ürünle ilgili bir siparişte bulunmak istiyorsanız sizi doğrudan Amazon’a yönlendirebiliriz. 4 Şubat gibi Britanya içinde teslimat yapıyorlar; fakat Türkiye’den alırsanız ne olur, bilemiyoruz.

Bilgi için: Datel
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Wii’de Bölge Ayrımına Son konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wii’de Bölge Ayrımına Son ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wii’de Bölge Ayrımına Son ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "