Okunma

Aradığınız Cevaplar Wikianswers’ta


01 Şubat 2009 Pazar 11:36
Aradığınız Cevaplar Wikianswers’ta

Wikia tarafından sunulan bir hizmet daha internet kullanıcılarına açıldı. Önce ismi Wikia Answers olan hizmet şimdilerde, Wiki Answers’la karışacak şekilde Wikianswers olarak sunuluyor ve kullanıcıların özgürce sorabildiği sorulara cevap veren kişilerle birlikte, dertlerinize derman oluyor. Şu an için sadece İngilizce olan sitede, sorulan sorulara verilen cevaplar bir veritabanı halinde tutuluyor ve Wikipedia gibi, kullanıcılar cevapları düzenleyerek daha iyi cevaplar oluşturabiliyorlar.

:: Bu paylaşımcı ortam Türkçe’ye de sıçrar mı?

Bilgi için: Wikianswers

 
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Aradığınız Cevaplar Wikianswers’ta konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Aradığınız Cevaplar Wikianswers’ta ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Aradığınız Cevaplar Wikianswers’ta ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "