Okunma

Wikileaks Belgeleri iPhone’da


19 Aralık 2010 Pazar 13:44
Wikileaks Belgeleri iPhone’da

Wikileaks dokümanları şimdi de iOS yüklü cihazlarda. iPhone, iPod Touch yahut iPad‘inizden Wikileaks’e erişmek ve en güncel yayınlara ulaşmak isterseniz bu uygulamayı denemeden geçmeyin.


Uygulamada Twitter ve web sayfası üzerinden gelen güncellemeler,
iki ayrı sekme halinde ayrılmış.

Güncellemeler Twitter Üzerinden

Eski belgelerin yanı sıra güncel yayınlara da kolayca ulaşabilmeye olanak tanıyan yazılım, Twitter üzerinden yayınlanan güncellemelere ve web sitesi üzerinden gönderilen dokümanlara da kolayca ulaşabiliyor.

iOS arayüzüne uygun olarak tasarlanan ve yasaklamalar nedeniyle oluşan sorunları güncellemeler ile anında gideren uygulama, verileri özel bir sunucu üzerinden çekiyor. Uygulamayı burada yer alan AppStore bağlantısı üzerinden 2$ karşılığında satın alabilirsiniz.

:: Uygulamayı başarılı buldunuz mu?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Wikileaks Belgeleri iPhone’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wikileaks Belgeleri iPhone’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wikileaks Belgeleri iPhone’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "