Okunma

Hack’lenen WikiLeaks’e Nasıl Girilir?


06 Aralık 2010 Pazartesi 16:00
Hack’lenen WikiLeaks’e Nasıl Girilir?

İlk olarak geçtiğimiz yaz, yayınladığı gizli belgelerle adını duyuran WikiLeaks, son günlerde dünyanın en popüler sitesi haline geldi. Binlerce gizli belgenin halka açıklandığı site hem devletlerin hem de hacker’ların nefretini kazandı. (WikiLeaks’in Resmi Para Kaynağı Kesildi)

Sürekli saldırı altındaki WikiLeaks adresleri için site yönetimi ilginç önlemler almaya devam ediyor. Dünya çapında onlarca farklı yönlendirme adresi alan site bunların hepsini tek bir sayfa üzerinden açıkladı.

Site Açılmıyorsa Ne Yapmalı?

 

 

‘Saldırı altındayız’ başlığıyla yer verilen açıklamada site yönetimi WikiLeaks‘e erişmenizi sağlayacak onlarca yönlendirme linkinin adresini veriyor.  Sürekli yasaklanan ve saldırıya uğrayan siteye ulaşamıyorsanız bu adres sorununuzu kökten çözecek.

:: WikiLeaks sizce bu meydan okumasını daha ne kadar sürdürebilecek?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hack’lenen WikiLeaks’e Nasıl Girilir? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hack’lenen WikiLeaks’e Nasıl Girilir? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hack’lenen WikiLeaks’e Nasıl Girilir? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "