Okunma

Wikileaks Veto Yedi!


21 Aralık 2010 Salı 16:23
Wikileaks Veto Yedi!

Sizlere geçtiğimiz günlerde burada yer alan yazımızda Wikileaks kaynaklarına iPhone ya da iPad ile ulaşmak için kullanabileceğiniz gayet başarılı bir yazılımdan bahsetmiştik. Wikileaks Twitter hesabı ve web sayfası üzerinden çektiği verileri arayüzüne taşıyan yazılım, kısa sürede büyük ilgi görmüştü.

Ücretsiz olarak sunulan ve dahası Wikileaks tarafından geliştirilmiş resmi bir yazılım olmayan uygulama, yayınlandıktan 2 gün sonra AppStore’dan kaldırıldı. Apple tarafından silinen uygulamanın neden silindiğine dair bir bilgi bulunmuyor. Ancak Wikileaks tarafından böyle bir isteğin gelmiş olması kuvvetli bir ihtimal gibi duruyor.

:: Bu uygulamayı denemiş miydiniz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Wikileaks Veto Yedi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wikileaks Veto Yedi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wikileaks Veto Yedi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "