Okunma

Wikipedia Bayramda Ne Topladı?


11 Aralık 2008 Perşembe 17:55
Wikipedia Bayramda Ne Topladı?

Özgür ansiklopedi Wikipedia‘nın ve birçok farklı özgür içerik sunan internet sitesinin bağlı olduğu Wikimedia Vakfı, giderler ve yeni projeler için bağış toplamaya devam ediyor. 6 milyon dolarlık hedefi olan Wikimedia şu sıralarda, 3,6 milyon dolar toplamış durumda. Bilmiyoruz ki İslam ülkeleri bayramdır diyerek kurbanlarını Wikimedia Vakfı aracılığıyla kestirdiler mi, ama Wikimedia’nın hedefine ulaşması konusunda çok fazla engeli olmadığı gibi yeterince de bağışçısı var gibi görünüyor.

Yapılan Bağış İkiyle Katlanıyor

Özellikle bazı günlere bir anlamda sponsor olan, isimleri açıklanmayan zenginler kimseler, o günlerde yapılan bağışlar kadar bağış yaparak Wikimedia Vakfı’nı daha da sevindiriyorlar. Bu da Wikimedia Vakfı’nın hedefine daha hızlı ulaşmasını sağlayacak etkenlerden birisi.

:: Wikimedia 6 milyon dolarlık hedefine ne zaman ulaşacak?

Bilgi için: Wikimedia Vakfı

 
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Wikipedia Bayramda Ne Topladı?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Sözde Ermeni soykırımını tanıyan web sayfasını kimse değiştiremiyor. Nerede wiki nin özgürlüğü? Bizim türklerde bayram da n’kadar bağış yapsam diye düşünsün.

" Wikipedia Bayramda Ne Topladı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wikipedia Bayramda Ne Topladı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wikipedia Bayramda Ne Topladı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "