Okunma

WildStar Çıkış Tarihi Sızdı


12 Mart 2014 Çarşamba 14:00
WildStar Çıkış Tarihi Sızdı

NCSOFT Asya kökenli bir oyun yayımcısı. Kendisine bağlı farklı stüdyolar tarafından geliştirilen Guild Wars ve Line Age serileri ile AION gibi çok popüler ve ünlü oyunlara sahip.

Carbine Studios ise uzun yıllardır NCSOFT’a bağlı olarak WildStar‘ı geliştiren bu stüdyolardan bir tanesi. WildStar gerek hikayesi, gerek çizgisi ve yapısı ile MMORPG türündeki oyunları sevenlerin beklediği bir yapım ve bu yıl içinde piyasaya çıkması bekleniyordu. Ancak uzun süredir kapalı beta dönemi devam eden WildStar’ın çıkış tarihi sır gibi saklanıyordu. Artık bu sır açığa çıktı.

Bir oyun sitesinin yanlışlıkla yayınladığı habere ve sızdırılan görsele göre WildStar düşünülenden çok daha erken bir dönemde Mart ayının 19’unda ön siparişe açılacak.

Ön sipariş verenler oyun içinde çeşitli avantajlara ve eşyalara sahip olurken oyuna üç gün erken başlayabilecekler. Bu erken başlama tarihi ise 31 Mayıs 2014. Bu durumda oyunun 2 Haziran‘da satışa sunulacağı anlaşılıyor.

Haber yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra ilgili siteden hemen kaldırıldı ancak yayınlanan yukarıdaki fotoğraf WildStar fanları arasında büyük heyecan yarattı.

Son olarak belirtelim ki WildStar oyunu satın alanlar için 30 günlük oyun süresi ile birlikte gelecek ve aylık bir bedel karşılığında oynanacak. 

Güncelleme: Sızıntı sonrasında yapımcılar daha fazla beklemeden çıkış tarihini de açıkladılar.

:: Siz MMORPG türünü seviyor ve oynuyor musunuz?


 
yazarAhmet Usta

Oyun dergilerinde köşe yazarak medya dünyasına adım attı. Sonrasında yıllar çabuk gelip geçti. Şimdi ShiftDelete.Net bünyesinde yeni dönemi kurgulayan çekirdek ekipte. Soon, Very Soon (arka planda Hans Zimmer çalıyor öyle hayal edin.)
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “WildStar Çıkış Tarihi Sızdı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Şuanda kendi sitelerinde de yani wildstar’ın orjinal sitesinde de bu oyunu pre-order siparişlerine başladıklarını açıklamışlar 🙂 Ancak fiyatını hâlâ yazmamışlar ne yazıkki 50$ civarında olucağını duydum ama tam olarak net değil..Ayrıca kapalı beta oynamayanlar için gerçekten zor olucak çünkü millet patır patır atlarken bizler yavaş yavaş öğrenicez çok garip olucak neyse bekleyelim bakalım 2 Haziranı 🙂

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ahmt reyiz

" WildStar Çıkış Tarihi Sızdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WildStar Çıkış Tarihi Sızdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WildStar Çıkış Tarihi Sızdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "