Okunma

Windows 10 Redstone 3 güncellemesi geliyor!


22 Şubat 2017 Çarşamba 18:00
Windows 10 Redstone 3 güncellemesi geliyor!

İlk çıktığı günden bu yana hızlı bir yükseliş gösteren Windows 10, yapıcı ve geliştirici büyük güncellemeler almaya devam ediyor. Bugün ortaya çıkan bir güncelleme tablosuyla, Windows 10’un ileri bir tarihte “Redstone 3” kod adlı bir güncelleme alacağı ortaya çıktı.

Windows 10 Redstone 3 güncellemesi geliyor!

Microsoft’un Windows 10 için Nisan ayında yayınlamayı planladığı “Creators Update” daha çıkmadan, bir sonraki güncelleme hakkında detaylar gelmeye başladı bile.

17-02/22/windows-10-redstone-3-guncellemesi-geliyor-1.jpg

Yukarıdaki grafikten de anlaşılabileceği üzere Microsoft, Windows 10 için Nisan ayında çıkacak Creators Update’in arıdan, yılsonuna doğru “Redstone 3” kod adlı bir güncelleme daha yayınlamayı planlıyor.

17-02/22/windows-10-redstone-3-guncellemesi-geliyor-2.jpg

İçerik ve tarih kesin değil!

Redstone 3 kod adını taşıyan bu güncellemenin ne gibi yenilik ve iyileştirmeler içerdiği maalesef henüz bilinmiyor. Ancak aynı adı taşıyan önceki güncellemenin köklü değişiklikleri ve yenilikleri beraberinde getirdiğini hatırlayacak olursak, Redstone 3’ün de bizi şaşırtma ihtimali olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

:: Siz bu gelişme hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarAlperen Işıktaş

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Windows 10 Redstone 3 güncellemesi geliyor!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  bu nasıl haber. Muhtemel içerik demişsiniz başlıkta zerre sızıntı yok.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Bu nasıl haber. Başlık; 1. 2. 3. paragraf aynı şeyleri anlatıyorsun. Son paragrafta ne diyorsun. Seninde Ulaştırma bakanı gibi gafan güzel herhalde.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  bu güncellemeleri yükleyince pc format atmış gibi oluyor

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Böyle bir işletim sisteminin telefonda bir düzen tutturamayım unutulması çok kötü oldu

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Windows 10 kullanıyorum, gayet memnunum. Daha önce Windows 7 kullanıyordum o da keza güzeldi. Telefon olarak da lumia 540 kullanıyorum, Windows 10 güncelledim. Uygulama mağazası biraz canlandı diyebilirim. Anladığım kadarıyla UWP yani hem telefon hem bilgisayar hem tablette çalışan uygulamalar artmaya başladı. Özellikle continuum sayesinde artık tvyi bir bilgisayara çevirmek mümkün. Windows kanadında güzel gelişmeler var ama biraz yavaş ve rekabetçi değil. Tüketiciler android'e aşırı derece yüklenmiş durumda bu da rekabeti öldürüyor. Sadece whatsapp, facebook, Messenger kullananlar bile ille android diyor fakat cihaz 2 yıl dolmadan güncelleme desteğinden yoksun kalıyor ve çöpe dönüşüyor.

" Windows 10 Redstone 3 güncellemesi geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 10 Redstone 3 güncellemesi geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 10 Redstone 3 güncellemesi geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "