Okunma

Windows 10 Testlerine 1 Milyonluk Katılım


14 Ekim 2014 Salı 09:00
Windows 10 Testlerine 1 Milyonluk Katılım

Geçtiğimiz ayın sonunda, 30 Eylül 2014 tarihinde resmi olarak tanıtılan ve Microsoft’un büyük gelişme kaydettiğini iddia ettiği yeni işletim sistemi Windows 10’un test sürüşü halen devam ediyor. Çoğu teknoloji takipçisinin pek de iyi yorumlar almayan Windows 8’den sonra beklediği Windows 9 yerine farklı bir isimle gelen Windows 10, şirketin açıklamasına göre 1 milyona yakın kişi tarafından test ediliyor.

Dünya genelindeki milyonluk test katılımcısının kendilerine çok yardımcı olduğunu belirten Microsoft, bu kez işletim sistemlerine güvenlerinin tam olduğunu da ekliyor. Windows Insider Program ile Windows 10’a ilk bakışı atan dünya çapındaki katılımcılardan toplamda 200 bini aşkın geri dönüş aldıklarını belirten ünlü isim, test aşamasına katılanların yarısından fazlasının Windows 10’u direkt olarak cihazlarının ana işletim sistemi olarak kullandığını da ekliyor.

Gün içerisinde ortalama olarak 7 adet uygulamanın kullanıldığı not edilirken, Microsoft gelen tüm geri bildirimler üzerinde dikkatlice çalıştıklarını, her bir şikayet ve öneriye önem gösterdiklerini söylüyor ve ekliyor: Windows 10 piyasaya çıkmadan önce işletim sistemini en iyi şekline sokacağız.

:: Windows 10 iddia edildiği gibi devrim yaratır mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

12 yorum - “Windows 10 Testlerine 1 Milyonluk Katılım”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Birde türkçe dil olsaydı 🙂

 2. SDN Okuru dedi ki:

  tek kelime ile iğrenç eğer oyun sekterü bu MS ye çalışmasa valla hayatta yüzüne bakmam bu windowsun mac os x den şaşmam osx de malesef oyun sekterü kısıtlı alanda elimiz mahküm bu iğrenç pencereye

 3. SDN Okuru dedi ki:

  ben bilgisayar almayı düşünüyorum ama bu me zaman gelir normal satışta olan bilgisayarların içine geldiği zaman satın almayı düşünüyorum.

 4. What The Hell dedi ki:

  Pek çoðu keylogger yedi farkýnda deðiller

 5. SDN Okuru dedi ki:

  çok memnunum. Ana işletim sistemi olarak kurdum ve ssd üzerinde çok güzel bir performans alıyorum. Açıkçası ben Win8 ve 8.1 ‘i de beğenen biri olarak bu işletim sistemindede çok hızlı bir şekilde çalışmaktayım.

 6. tyfnphlvn dedi ki:

  türkçe olsa daha iyi olacaktý ama

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Bende ana işletim sistemi olarak kurdum. Hiçbir driverde kurmadım. Steam oyunlarınıda yedekden geri aldım, sorunsuz oynuyorum. Ama profesyonel olarak iş ofis yada video convert etme gibi işlerde sıkıntı yaratabilir.

 8. acer dedi ki:

  Millet win10 u baþlat menüsü var diye kuruyor kullanýyor, saçma arayüzden býktý çünkü. Ýlk önce kaldýrýn þimdi tekrar getirin, iyiymiþ..

 9. eSa dedi ki:

  Benim gibi indirip de kuramayanlarý da saymýþlar mý?

 10. REDFOKS dedi ki:

  Biride benim hala kullanýyorum üstelik ana iþletim sistemi olarak kurdum

" Windows 10 Testlerine 1 Milyonluk Katılım konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 10 Testlerine 1 Milyonluk Katılım ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 10 Testlerine 1 Milyonluk Katılım ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "