Windows 7 2009’da mı Geliyor?


16 Eylül 2008 Salı 02:23
Windows 7 2009’da mı Geliyor?

Resmi tarihte henüz değişiklik olmasa da, Bill Gates‘in daha önce yaptığı “Windows 7 önümüzdeki yıl geliyor” yorumlarına destek geldi. Son duyumlar, Microsoft‘un firma takviminde Windows 7‘nin çıkış tarihinin 3 Haziran 2009 olarak işaretlendiği yönünde. Vista’nın üç yıllık ömrünü daha da kısaltacak olan yeni tarihin yanı sıra, aynı kaynaklara göre Windows 7’nin ilk açık beta denemeleri 27 Ekim‘deki Professional Developer’s Conference etkinliğinde başlayacak. Microsoft’tan tek isteğimiz ise, tarihi öne almak isterken kullanıcılarına ikinci bir Vista vakası yaşatmaması.

:: Windows 7’den önümüzdeki yıl gelir mi?

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum - “Windows 7 2009’da mı Geliyor?”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  süppermiş

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Linux’u çözdüler ***** tamamen değişmiş,registry ve DLL ler den uzak,linuxun başarı ve performansına öykünen bir windowsu oturup yazı***** çıkarırlar.

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Windows7 den hata bekleyenler… Telaş etmeyin.
  Microsoft vista hatasının üstüne bir hata daha yapmak kesinlikle istmeyecektir. 2. vista gelirse microsoftun büyük kaybı güven yitirmesi, başarısızlığı anlamına gelir.

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Yine vaad edilenler olmayacak belli. Hani başlat menüsü olmayacaktı? Hani bu sürüm devrim olacaktı? Ãœstelik Microsoft’un yine aynı hataya düşeceğini daha şimdiden gelecek sürümlerden (Midori eğer doğruysa) bahsetmeye başlamasından anlıyoruz.

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  nt çekirdeğini değiştirmeden yapılacak her sistem xp den kötü olacaktır. vistada gördük. görüyorsunuuz. xp nt çekirdeğiyle optimum işletim sistemi olarak karşımızda. w7 temeli değiştirdiğinde linuxu müzelere bile yollar. bir zamanlar böyle işletim sistemleri vardı diye.

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  wista biraz yavaş olsada bence iyi

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  Ben de kesinlikle Vista’da problem yorumlarına katılmıyorum. Evet donanım sürücülerine destek geriden geldi ama bu microsoft kadar donanım üreticilerinin de problemi. Aynı şekilde vistayı kurduktan sonra sistem kullanım sürem oldukça arttı. Bilgisayarım 7/24 açık ve XP ile sistem ömrüm ortalama 5 ay iken şimdi 9. aydayım ve güle oynaya yoluma devam ediyorum.

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  2.vista vakası nedir anlamadım. vista daha abd de satılmaya başlandığındakurdum ve aynı vista ile neredeyse 2 yıldır tekrar yükleme yapmadan devam ediyorum. Benim için bu bir rekor. Çevremde mesleği bilgisayar olan bir çok kişi kolaycılığa kaçıp kurmadı. Vistada yaşanan tüm problemler aslında problem değil bizim alışkanlıklarımıza ters.

 9. Ziyaretçi dedi ki:

  Vista’ yı yoluna koydular mı ki W7 çıkıyor yahu? :@

 10. Ziyaretçi dedi ki:

  Vista zaten başımıza dertti. Ben Windows 7 de böyle bir hata yapılmasını beklemiyorum. Tecrübelerini konuştursunlar biraz.

" Windows 7 2009’da mı Geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 7 2009’da mı Geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 7 2009’da mı Geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
 2. 2 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
 3. 3 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
 4. 4 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
 5. 5 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
 6. 6 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
 7. 7 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
 8. 8 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
 9. 9 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
 10. 10 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!