Okunma

Vista’lı Al, Windows 7’ye Çevir


23 Şubat 2009 Pazartesi 07:22
Vista’lı Al, Windows 7’ye Çevir

Windows 7 gelecekken Vista‘ya para mı verilir, diyenlerdenseniz size güzel bir haberimiz var. Yazdan sonra Windows Vista‘lı bir makine alırsanız, Windows 7 çıktığında hemen bir terfi yapabiliyorsunuz. Gelen haberlere göre, 28 Haziran 2009‘dan sonra satın alınan Windows Vista‘lı bilgisayarlarla birlikte kullanıcılara Windows 7 yükseltme imkânı tanınacak. Ayrıca Windows XP geri dönüş lisansları, Windows 7 yükseltmesi için kullanılabilecek.

Ya Windows XP?

Windows XP kullanıcıları ise indirimli fiyattan Windows 7 yükseltmesi sunulacak. Tabii ki, tahminimizce temiz bir de kurulum yapmaları gerekecek.

:: Windows 7’yi zaten kullanıyor musunuz?

Bilgi için: Microsoft
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vista’lı Al, Windows 7’ye Çevir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vista’lı Al, Windows 7’ye Çevir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vista’lı Al, Windows 7’ye Çevir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "