Okunma

Windows 7 İçin Sahte Güncellemeler


11 Mayıs 2009 Pazartesi 07:38
Windows 7 İçin Sahte Güncellemeler

Microsoft, Windows 7‘yi canlı olarak test etmek konusunda bir girişimde bulunuyor. Şu sıralarda herkesin kullandığı Windows 7 7100 sürüm adayında yarından itibaren sahte güncellemeler yapılacak. Bu şekilde Microsoft, güncelleme sistemini test etmeyi planlıyor.

Devamı Gelecek mi?

Windows 7‘nin özelliklerinin genel anlamda test edilmesi ve sürüm adayı kullanıcılarına test ettirilmesi aynı şekilde devam edecek. ShiftDelete.Net editörlerinden Melih Çelik‘e göre “Windows Geniune Advantage” programı ve gelişmiş sahtekarlık koruması da bir sonraki adımda denenecekler arasında yer alacak.

:: Sizce bir sonraki adımda neler denenecek?

Bilgi için: Windows 7
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows 7 İçin Sahte Güncellemeler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 7 İçin Sahte Güncellemeler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 7 İçin Sahte Güncellemeler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "