Okunma

Windows 7 İpucu: Hızlı Klasör Oluşturun!


21 Temmuz 2009 Salı 20:59
Windows 7 İpucu: Hızlı Klasör Oluşturun!

Klavye kısayollarını seviyorsanız, Microsoft‘un yeni nesil işletim sistemi Windows 7’de hoşunuza gidecek birçok ipucu bulunuyor. Bunlardan biri de yeni klasör oluşturmak için kullanılan kombinasyon. Windows 7‘de masaüstünün herhangi bir yerinde gezerken, Ctrl+Shift+N kombinasyonunu kullanarak, ismini belirlemenizi bekleyen yepyeni, gıcır gıcır bir klasörü kolayca oluşturabilirsiniz.

Ayrıca Windows 7’de gezinti yaparken, her klasörde bir Yeni Klasör(New Folder) tuşu bulunduğunu da hatırlatmakta fayda var. Siz de Windows 7’de bulduğunuz hayatı kolaylaştıran özellikleri paylaşmaktan çekinmeyin!

:: Windows 7’nin sunduğu yenilikleri yeterli buluyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Windows 7 İpucu: Hızlı Klasör Oluşturun!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Oh nihayet, Microsoft tuş ile de klasör açılabileceğinin farkına varmış. Onlarca yıl sonra…

" Windows 7 İpucu: Hızlı Klasör Oluşturun! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 7 İpucu: Hızlı Klasör Oluşturun! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 7 İpucu: Hızlı Klasör Oluşturun! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "