Okunma

Windows 7’nin Önü Açık


30 Eylül 2009 Çarşamba 14:07
Windows 7’nin Önü Açık

 

8000 Windows XP kullanıcısı arasında yapılan bir araştırma Microsoft’un pazarlama bölümünde çalışanların işlerinin ne kadar zor olduğunu ortaya koydu. Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu XP ile rahat olduklarını, Vista’da kendilerini etkileyen hiçbir özellik bulunmadığını belirttiler.

Araştırmaya katılanlarda Vista’yı kullanmış olanların %62′si bu işletim sistemini hiç beğenmediklerini belirtirken, kullanmamış olanların %81′i Vista’dan nefret ettiklerini açıkladı. İnsanların alıştıkları işletim sisteminden vazgeçmelerinin ne kadar zor olduğunu ortaya koyan bu araştırmada Windows 7 için ise daha iyimser bir sonuç ortaya çıktı.

Katılımcıların %26′ı Windows 7′yi çok beğendiklerini belirtirken, sadece %11′lik bir kısım 22 Ekim’de piyasaya çıkacak yeni işletim sisteminden nefret ettiklerini belirtti. Geri kalan kısım ise Windows 7 için olumlu görüş belirtti ve işletim sistemi piyasaya çıktığında kullanacaklarını söyledi. Bu sonuçlar Microsoft’un Vista’da yaptığı hataları tekrarlamayacağının bir göstergesi olarak algılanabilir. Windows 7′nin önünde Vista’ya oranla çok daha parlak bir gelecek olduğu kesin.

:: Windows 7, XP’den daha başarılı olabilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Windows 7’nin Önü Açık”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    W7 Microsoft’un tarihinde yaptığı en güzel işletim sistemi diyebilirim…

" Windows 7’nin Önü Açık konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 7’nin Önü Açık ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 7’nin Önü Açık ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "