Okunma

Windows 8 ile Xbox Live Flörtü


11 Haziran 2011 Cumartesi 05:00
Windows 8 ile Xbox Live Flörtü

Microsoft için önemli bir isim olan Mike Delman, kısa bir süre önce Seattle Times’a konuştu. Bu konuşma sırasında da Delman, Xbox Live’ın artık hayatımızın her anında olacağını/olduğunu söyledi.

Bildiğiniz gibi Xbox Live, Windows Phone 7 ile bütünleşik olarak gelip, cep telefonlarımızda dahi Xbox Live’a erişmemiz mümkün kılınıyordu. Bundan sonraki sistem Windows 8’de daha gelişmiş bir Live hizmeti sunacak.

Gelecekte Xbox Live hizmeti bilgisayarlarımızda adeta ‘tam teçhizatlı’ olarak aktif olacak. Çünkü Delman;

‘Sanırım bu bizim için çok güzel olacak, bir yerde istediğiniz bir filmi satın almak, istediğiniz oyunu hemen orda indirip daha sonra istediğiniz her yerde bu oyunu oynayabilmek, kısacası her şeyin bir yerde toplanması güzel olacak’ dedi.

Xbox Live hizmeti ile bütünleşik olarak gelecek olan Windows 8 şimdiden merak konusu olmaya başladı bile.

:: Satışa çıktığı anda Windows 8’i satın almayı düşünüyor musunuz?


 
yazarAta Ateş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyan Ata; teknoloji, müzik, film ve popüler kültür yazılarıyla SDN’de kariyerine devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Windows 8 ile Xbox Live Flörtü”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Hemen lcaz

" Windows 8 ile Xbox Live Flörtü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 8 ile Xbox Live Flörtü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 8 ile Xbox Live Flörtü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "