Okunma

Windows Futbolu Seviyor


19 Şubat 2010 Cuma 09:20
Windows Futbolu Seviyor

Geçtiğimiz aylarda Avrupa Komisyonu tarafından verilen karar nedeniyle Internet Explorer, Windows işletim sisteminin resmi web tarayıcısı olma özelliğini kaybetti.

Ancak Microsoft aslan payını kimseye kaptırmak istemiyor bu yüzden firma piyasadaki rakiplerini geliştirdiği ek içeriklerle köşeye sıkıştırmak için bir pazarlama stratejisi geliştirdi.

Takımıza göre tarayıcınızı modifiye edin

Önümüzdeki günlerde global pazarda yayınlamak üzere bir çocuk koruması geliştiren Microsoft, Türkiye pazarı için ise ülkemizin zayıf noktasına yönelik bir anlaşma yaptı.

Internet Explorer 8 artık, futbol temalarına içeriklerine sahip. Bu özellikleri aktif etmek için www.sporx.com web adresinden bilgisayarınıza IE8 taraftar paketini yüklemeniz gerekiyor. Bu yazılımla taraftarlar, tarayıcılarını istedikleri gibi özelleştirebiliyor. Ayrıca IE8’in temalarına takımlarının renklerini ve logolarını da ekleyebilecekler.

:: IE8’in bu özelliğinden faydalanacak mısınız?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Futbolu Seviyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Futbolu Seviyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Futbolu Seviyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "