Okunma

Windows Live Search İçin Yeni Servis


18 Ocak 2009 Pazar 12:43
Windows Live Search İçin Yeni Servis

Windows Live hizmetlerini sıkça kullanıyorsanız haberleri de oradan takip ediyor olabilirsiniz. Henüz her ne kadar sadece ABD’de yaşayanlar için geçerli de olsa, haberleri doğrudan e-postanıza gönderilmesini sağlayabiliyorsunuz. İstediğiniz frekansta seçtiğiniz kategorilerdeki haberler size e-postayla gönderilebilir.

Nasıl Çalışır?

Öncelikle yaşadığınız yeri bu adrese giderek ABD yapmanız gerekiyor ki bu özellikten faydalanabilin. Ardından ise news.live.com adresine giderek Live ID’nizle giriş yapıp, News sayfasının sağ üstünde çıkan News Alerts‘e tıklamanız gerekiyor. Karşınıza çıkan pencereden ise, gönderim sıklığını ve haber alanını seçerek kaydetmeniz yeterli.

:: Dünyadan haberleri e-postanızdan takip etmeye başlasınız mı?

Bilgi için: Windows Live News
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Live Search İçin Yeni Servis konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Live Search İçin Yeni Servis ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Live Search İçin Yeni Servis ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "