Okunma

Windows Mobile 6.5 İçin Büyük Gün…


02 Eylül 2009 Çarşamba 05:59
Windows Mobile 6.5 İçin Büyük Gün…

Microsoft’un mobil işletim sistemi Windows Mobile, çağın gereksinimleri doğrultusunda kendini yenilemeye devam ediyor. Beklenen sürüm numarası 6.5 için yılın son çeyreği olarak ifade edilen yayın tarihi, Microsoft’un Windows Mobile blogundan yaptığı duyuru ile kesinleşti.

Buna göre 6 Ekim tarihinden itibaren vitrinlerde Windows Mobile 6.5 tabanlı mobil cihazlar görmeye başlayacağız. Yenilenen Internet Explorer ile birlikte gelecek olan yeni mobil işletim sistemi, bir veri yedekleme servisi olan Skybox ile de senkronize edilmiş halde sunulacak.

Üreticiler cephesinde de şu sırada ciddi bir hareketlilik söz konusu. Özellikle Acer, HTC, LG, Samsung, SonyEricsson ve Toshiba’nın vakit kaybetmeden 6.5 sürüm etiketli cihazlarını ülkemize getirmeleri bekleniyor.

:: Windows Mobile 6.5 sadece bir geçiş sürümü olarak mı kalır yoksa oldukça ilgi görür mü?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Mobile 6.5 İçin Büyük Gün… konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Mobile 6.5 İçin Büyük Gün… ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Mobile 6.5 İçin Büyük Gün… ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "