Okunma

Windows Mobile 7’den Yeni Görüntüler


26 Mart 2009 Perşembe 10:48
Windows Mobile 7’den Yeni Görüntüler

Windows Mobile 6.5’in piyasaya sürülme beklentisi içinde bocalarken, görünüşe göre Windows Mobile 7’nin yeni görüntüleri beklentileri bir başka boyuta çekecek. Birileri wmpoweruser takımına Microsoft’un birçoklarına göre geç kalınmış olan Windows Mobile 7’nin bazı ekran görüntülerini yollayarak merakı artırdı. İlk görünüm yeni bugün ekranından alınmış.


Sesli arama motoru entegrasyonu

Burada Samsung i600’de gördüğümüz atlıkarınca (carousel) menü ve üzerinde dijital saat görünüyor. İkinci resimde ise Microsoft’un Live Arama motorunun ses tanıma özelliğinin entegre edildiğini görüyoruz.


Üstte atlıkarınca menüsü, altta takvim ve saat olayları

Ancak bu görüntüler için kesin olarak Windows Mobile 7’nin son hali denilemez. Bunlar çok büyük ihtimalle çalışmaları süren ve sonunda değişime uğrayacak olan çalışmaların bir yansıması.

:: Sizce Microsoft 6.5 ile uğraşacağına direkt 7 için uğraşsa daha iyi olur muydu?
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Mobile 7’den Yeni Görüntüler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Mobile 7’den Yeni Görüntüler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Mobile 7’den Yeni Görüntüler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "