Okunma

Windows Mobile 7’e Saatler Kaldı


14 Şubat 2010 Pazar 17:09
Windows Mobile 7’e Saatler Kaldı

Yıllardan beri merakla takip edilen ve 55.000 kişiden fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan Mobile World Congress, bu sene Barcelona’da düzenlenecek. Bu seneki Mobile World Congress’in bombası belli: Windows Mobile 7.

 

Photon kod adlı Mobile 7, 2009 sonbaharından beri testerlar tarafından deneniyordu. Sızan bilgiler, grafiksel arabirimin Zune arayüzü ile benzerlik gösterdiği yönünde. Windows Mobile 7’nın piyasaya çıkışı, şu an itibariyle açık ara pazar lideri olan Nokia Symbian’ın canını sıkabilir. Bekleyip göreceğiz.

::Windows Mobile 7, Symbian ve Android gibi rakiplerini geride bırakabilir mi?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Mobile 7’e Saatler Kaldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Mobile 7’e Saatler Kaldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Mobile 7’e Saatler Kaldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "