Okunma

Firefox Şimdi Windows Mobile’da


18 Mayıs 2009 Pazartesi 15:31
Firefox Şimdi Windows Mobile’da

Firefox’un mobil sürümü Fennec için mart ayında bir beta sürüm, Nokia N810 platformuna yayınlanmıştı. Şimdi de Windows Mobile 6 kullanıcıları, daha gelişmiş bir alpha sürümle eklenti desteği, daha iyi bellek yönetimi ve CSS tabanlı arayüz içeren kendi Fennec‘lerine kavuştu. Siz de Windows Mobile kullanıyorsanız, Fennec Alpha 1‘i nasıl indirip kuracağınızla ilgili bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

:: Firefox Mobile hakkında görüşleriniz nelerdir?

Bilgi İçin : Fennec
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Firefox Şimdi Windows Mobile’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Firefox Şimdi Windows Mobile’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Firefox Şimdi Windows Mobile’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "