Okunma

Windows Mobile İçin Skype 3 Çıktı


30 Haziran 2009 Salı 07:25
Windows Mobile İçin Skype 3 Çıktı

IP üzerinden ücretsiz veya düşük fiyatlarla görüşme ve yazılı sohbet imkanı sağlayan Skype, Windows Mobile cihazlar için güncellendi. Yeni yayınlanan Skype 3.0, WiFi, 2G ve 3G internet bağlantılarını desteklerken, en iyi performansı kablosuz ile almanız mümkün.

Diğer Skype kullanıcılarına dosya gönderme ve Skype fiyatları üzerinden yazılı mesaj gönderme gibi yeniliklerin eklendiği Skype 3.0, özellikle limitsiz mobil internet kullanıcılarına hesaplı görüşme imkanı sunuyor.

:: Windows Mobile için Skype 3.0’ı indirin.

:: Skype kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Skype
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Mobile İçin Skype 3 Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Mobile İçin Skype 3 Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Mobile İçin Skype 3 Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "