Okunma

Windows Mobile İsim Değiştirir mi?


16 Şubat 2009 Pazartesi 00:48
Windows Mobile İsim Değiştirir mi?

Mobile World Congress‘in başlamasına saatler kala İspanya’da her yerde Windows logosu kaplanmış durumda. Elbette mobil dünyanın en büyük oyuncularından olan Microsoft’un yaptığı bu çalışma alışılmadık bir şey değil. Diğer taraftan yerleştirilen panolarda ve kullanılan görsel malzemelerde Windows Mobile yerine sadece Windows yazıyor olması ve her noktada Windows vurgusunun, “Mobile” kısmı olmadan yapılması ilginç bir gelişme. Saatler sonra, işin aslını hep beraber öğreneceğiz.

:: Windows Mobile değişiyor mu?

Bilgi için: Windows Mobile




yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Windows Mobile İsim Değiştirir mi?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Windows Telefonu (Windows Phone) olarak geçecek bundan sonra adı. MWC’de açıklanacak bildiğim kadarıyla.

" Windows Mobile İsim Değiştirir mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Mobile İsim Değiştirir mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Mobile İsim Değiştirir mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "