Okunma

Windows Mobile’dan Yeni Sürüm


14 Şubat 2010 Pazar 15:45
Windows Mobile’dan Yeni Sürüm

Microsoft, pazartesi günü Mobile World Congress 2010‘da (MWC) mobil işletim sistemi Windows Mobile‘ın yeni bir sürümünü dünyaya duyuracak gibi gözüküyor. Windows Mobile Starter Edition adını alacağı düşünülen yeni sürüm, tıpkı masaüstü PC‘ler için hazırlanan Windows’un, Starter Edition gibi olacak ve aynı amaca hizmet edecek.

Bu yeni Starter Edition, akıllı telefon üzerinde Windows Mobile işletim sistemini kullanmaya yeni başlayan, daha çok günlük kullanım için Windows Mobile’ı tercih eden kullanıcıları hedef alacak.

Office Mobile ile birlikte veya Office Mobile’sız olarak gelecek olan WinMo Starter Edition, 2G, 2,5G ve 3G desteklerini de içerecek.

:: Sizce Windows Mobile Starter Edition, piyasada kendine iyi bir yer edinebilir mi?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Mobile’dan Yeni Sürüm konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Mobile’dan Yeni Sürüm ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Mobile’dan Yeni Sürüm ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "