Okunma

Otomatik Başlatmaya Elveda


03 Mayıs 2009 Pazar 19:40
Otomatik Başlatmaya Elveda

En yeni bilgilere göre Windows‘ta bundan sonra otomatik başlatma gibi bir özellik bulunmayacak. Sadece yeniden yazılamayan CD ve DVD medyalarının haricindeki her türlü çıakrtılabilir diskteki otomatik bağlatma adım adım Windows sürümlerinde devre dışı bırakılacak. Fakat bunun nasıl yapılacağıyla ilgili bir bilgi henüz yok. Görünüşe göre, otomatik başlatmanın zararsızlığı Microsoft tarafında tekrar gözden geçirilmiş durumda.

:: Otomatik başlatmayı hemen kapatanlardan mısınız?

Bilgi için: Microsoft
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Otomatik Başlatmaya Elveda”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Adamlar windows özelliklerini iyileştireceklerine sorun çıkaranı artık yok etmeyemi başladı

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Çok yerinde bir karar. Hatta windows otamatik başlayan programları engellemeli.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    hep ayak bağı olmuş sinir bozucu bir özellikti.

" Otomatik Başlatmaya Elveda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Otomatik Başlatmaya Elveda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Otomatik Başlatmaya Elveda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "