Okunma

Windows Pazaryeri Kayıtları Başladı


14 Mayıs 2009 Perşembe 12:52
Windows Pazaryeri Kayıtları Başladı

Microsoft’un Windows Mobile için mobil uygulama pazaryeri Windows Marketplace for Mobile geliştiricilerin kayıt olup, Redmond‘daki elemanların belirlediği gerekli prosedürleri inceleyip, öğrenebiliyorlar.


Cepten WinMo alışveriş keyfi!

99 dolarlık yıllık ödeme, yüzde 30 arabağlantı ücreti ve geliştiricinin her satışından kesilecek 1 dolarla ilgili olarak yapılmış sayfalarca açıklama mevcut. Ayrıca ikonlar konusunda, uygulamanın sanal klavye ile sorunsuzca çalışması hakkında da test kuralları bulunuyor.

Windows Marketplace for Mobile ilk Windows Mobile 6.5 cihazı halka satışa sunulduğunda çalışır hale gelecek. Sizde geliştiriciyseniz ve Windows Marketplace’de uygulamanızın yer almasını istiyorsanız bu bağlantıyı takip ederek şartları öğrenip, kayıt olabilirsiniz.

:: Cebinizde internet ve para olursa telefonunuza uygulama indirir misiniz?
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Pazaryeri Kayıtları Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Pazaryeri Kayıtları Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Pazaryeri Kayıtları Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "