Okunma

Windows Phone 7.8’den Yeni Detaylar


01 Kasım 2012 Perşembe 07:20
Windows Phone 7.8’den Yeni Detaylar

Windows Phone‘un İtalya için kullanıcılarının hizmetine sunduğu resmi Facebook sayfasını kim yönetiyorsa, oldukça konuşkan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Çünkü kendisine yöneltilen bir soruya verdiği uzun bir cevapla Windows Phone 7.8‘in yeni detaylarını ortaya çıkardı. Bu yenilikler arasında yeni ana ekran, Club olarak adlandırılan yeni bir özellik, Xbox Music ve SmartGlass desteği bulunuyor.

Firmaların resmi Facebook sayfaları firmalar hakkında bazen yanlış bilgiler de verebiliyor. Fakat burada gördüğümüz yeni özellikler oldukça yapılabilir şeyler olduğundan doğru olduğunu düşünüyoruz.

Windows Phone 7.8 güncellemesi yalnızca Windows Phone 7 ve 7.5 kullanıcıları için indirilebilir olacak. Daha eski işletim sistemine sahip akıllı telefolar bu güncellemeden mahrum kalacak.

:: Windows Phone 7.8’i bekliyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Windows Phone 7.8’den Yeni Detaylar”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bugün kontrol ettim..Yayınlanmamış.. İşiniz gücünüz yapılan haberi eleştirmek.. Adam bi haber yapmış ha ne var birinizde “verdiğiniz bilgiler için teşekkürler shiftdelete” deyin..Sağol varol shiftdelete..Eski sürüm dediği Windows Mobile işletim sistemi..

 2. SDN Okuru dedi ki:

  6.0 ve 6.5 var ama phone degildi.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  “…Windows Phone 7 ve 7.5 kullanıcıları için indirilebilir olacak. Daha eski işletim sistemine sahip akıllı telefonlar bu güncellemeden mahrum *****
  Daha eski bir Windows Phone vardı da biz mi bilmiyoruz, zaten ilki Windows Phone 7 değil miydi?

 4. SDN Okuru dedi ki:

  daha eskileri yok demissin fakat 7.0 da var arastirmadan konusmamak lazim (: Ki 7.0 ilk cikan wp7 isimli olmasininda ilk nedeni

 5. SDN Okuru dedi ki:

  daha eski işletim sistemi yok ki 😉

" Windows Phone 7.8’den Yeni Detaylar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Phone 7.8’den Yeni Detaylar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Phone 7.8’den Yeni Detaylar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "