Okunma

Windows Phone 7 Oyunları Revaçta!


25 Ekim 2010 Pazartesi 17:07
Windows Phone 7 Oyunları Revaçta!

Microsoft‘un mobil platformdaki son hamlesi Windows Phone 7, mobil pazardaki yerini giderek sağlamlaştırmayı amaçlıyor. Apple‘ın uygulama mağazasına karşılık olarak Windows Phone 7 kullanıcılarına sunduğu Windows Phone Marketplace, şu sıralar bir hayli meşgul.

 

Son olarak Gameloft adlı oyun geliştiricisi, Windows Phone Marketplace platformuna özel 5 yeni oyun geliştireceğini açıkladı. Popüler oyun geliştiricisi, bu sayede önümüzdeki yıllarda diğer popüler oyun geliştiricilerinin de bu platformu destekleyebileceğini gösterdi.

 


Assassin’s Creed, farklı bir isimle mobil platformda yer alacak

 

Windows Phone Marketplace için geliştirilecek oyunların isimleri ise Uno, The Oregon Trail, Earthworm Jim, Brain Challenge ve Assassin’s Creed Altair’s Chronicles olarak açıklandı.

:: Windows Phone Marketplace’in App Store karşısında başarılı olacağını düşünüyor musunuz?

 

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Phone 7 Oyunları Revaçta! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Phone 7 Oyunları Revaçta! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Phone 7 Oyunları Revaçta! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "